Cele projektu

Cele projektu uzyskaniu dofinansowania oraz nauczenia daną

Zdjęcie pochodzi z:
www.arle-ffo.de

W projekcie, replikator najbardziej chodzi o to, żeby pomóc ludziom, którzy nie umieją się odnaleźć w obecnej rzeczywistości i nie tylko nie mogą znaleźć jakiejś pracy, ale również w przypadku otworzenia firmy, nie umieją sobie poradzić z jej jak najlepszym funkcjonowaniem.nasza strona www Projekt replikator to przede wszystkim inkubator przedsiębiorczości, czyli innymi słowy bardzo intensywna pomoc w rozwijaniu i tworzeniu nowych zakładów pracy wśród osób w najgorszej sytuacji finansowej, które nie radzą sobie z utrzymaniem pracy lub jest znalezieniem.http://www.lanista.pl/pl/ W kwestii replikatora przede wszystkim jest pomoc w działalności społecznej. Cele replikatora są bardzo szerokie, ponieważ jest w nich wiele kwestii, szalenie ważnych. Przede wszystkim wynajdywać lub tworzyć nowe przedsiębiorstwa społeczne, które będą miały na celu pomoc poszczególnym grupom.

Cele projektu życiu oraz
Zdjęcie pochodzi z:
c1.staticflickr.com

Kolejnym celem będzie utworzenie katalogu takich firm i w miarę możliwości poszerzać tą listę, ponieważ w każdym mieście oraz na wsiach, tego rodzaju rozwiązania są bardzo potrzebne. Doskonałym pomysłem w kwestii replikatora jest tworzenie spółdzielni społecznych. Jest to, bowiem zgromadzenie różnorodnych osób, które mają przeróżne zdolności w ramach swoich usług, świadczą je innym osobom, za co utrzymują wynagrodzenie. Jeśli już znajdują się osoby, które bardzo chętnie podejmą się takiego działania, wówczas trzeba im w pełni kompleksowo pomóc. Są to, bowiem osoby, z różnych powodów nieradzące sobie, co oznacza, że w kwestii szukania zarobku, radzenia sobie w życiu oraz odpowiedzialności za swoje działania, potrzebują sporej pomocy. W przypadku, kiedy są osoby chętnie do takich firm, trzeba ich odpowiednio pokierować. Trzeba pomóc w założeniu firmy, pomóc w uzyskaniu dofinansowania oraz nauczenia daną osobę, jak działać, żeby rzeczywiście firma działała.

Niewątpliwie bardzo istotną sprawą będzie odpowiednie szkolenie, żeby taka osoba zaczęła sobie radzić w pewnym okresie bez wsparcia i pilnowania ze strony ludzi działających w projekcie replikator. W sumie jest to działanie, które szuka osób lub grup do zakładania firm społecznych, oraz przeprowadzenie ich przez cały proces zakładania firmy, szkolenia w zakresie prowadzenia takiej działalności oraz szukania pomocy w sfinansowaniu owej firmy. Replikator działa na takiej zasadzie również, że wciąż gromadzi informacje, na temat funkcjonujących firm i poszerza coraz bardziej listę firm społecznych.

remonty biura warszawa
– autor artykułu

Polecamy serwis